Upratovačka

BOFRA - Viera Boháčová

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
24.11.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme seriózne upratovačky a upratovačov - upratovačky na Šancovú ulicu upratuje sa v skorých ranných hodinách, práca je vhodná na privyrobenie popri TPP alebo pre dôchodkyne čas upratovania 5,30 h. do 6,45 h. plat 100,00 € netto To iste upratovači v skorých ranných hodinách v lokalite Hlboká, Drieňová, Šancová, Nové Mesto, odhrnanie snehu odmena za prácu podľa náročnosti a času.
Telefonicky nás kontaktujte dnes do 15,00 h. a od zajtra medzi 9,00 h a 10,00 hodinou rannou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čistiace a upratovacie práce interiérov a exteriérov.
upratovanie kancelárii, zdravotníckych zariadení, obchodných centier
Zimná údržba.
ID: 1936858  Dátum zverejnenia: 24.11.2014