Upratovač/ka

BOFRA - Viera Boháčová

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
23.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
100.00 - 300.00 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme upratovačky /dohoda/ na upratovanie kancelárií, objekt sa nachádza na Krížnej ulici, a v Poluse v Bratislave.
Pracxovná doba na Krížnej od 8.15 do 10,00 hod. /víkendy voľné / a od 8,30 do 10,00 hod v Poluse vrátane víkendov. Mzda za Krížnu je 130,,00 € mesačne a za Polus 160,00 € mesačne. Nástup ihneď.

Príjmeme upratovača na upratovanie exteriérov / vonkajšie objekty/ v lokalite Auparku pracovná doba od 13,00 hod. do 19,00 hod. Mzda za Prácu je 210,00 € mesačne.

Ďalej príjmeme upratovača na umývanie strojom v lokalite Ružinov, Trnavské Mýto, Petržálka, Staré mesto. Mzda za prácu je 2,10 € za 1 hod. v čistom. Nástup ihneď.

Od 1.10.2014 príjmeme upratovačky na upratovanie Administratívnych budov v poobednajších hodinách cca od 16,00 hod na 4 hod. mzda za 1 hod. je 2,10 e v čistom.

Od 15.10.2014 príjmeme pracovníkov na zimnú údržbu / odhrnanie snehu a posyp / v lokalite Staré mesto, Ružinov, DNV, Petržálka.

Pracovníci musia byť v pohotovosti aj cez víkendy a pracuje sa po väčšine v skorých ranných hodinách. Mzda za prácu je podľa počtu odhrnov a posypov a náročnosti práce.
Podmienka : dostupný telefón. Pracovať môžu aj dôchodkyne, alebo záujemci popri TPP.

Pri dobrej spolupráci, - kvalitná práca, flexibilita, bude finančne odmenená.

Informácie o výberovom konaní

Vieme oceniť dobrého pracovníka.
Prosíme Vás, aby ste zvážili vaše rozhodnutie a prihlásili sa len tí, ktorí majú seriózny a vážny záujem o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

upratovačka s praxou

zodpovednosť, flexibilita, dochvílnosť, kvalita práce.

Čistiace a upratovacie práce interiérov a exteriérov.
upratovanie kancelárii, zdravotníckych zariadení, obchodných centier
Zimná údržba.
ID: 1875174  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100.00 - 300.00 EUR/mesiac