Upratovačka

BOFRA - Viera Boháčová

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme upratovača a upratovačku.
1 pozícia . Upratovanie kancelárskych priestorov v centre mesta na Pražskej ulici. Pracovná doba je jeden týždeń od 6,00 hod. do 11,00 hod a druhý týždeń od 11,00 hod do 15,00 hod. Mzda za túto prácu je 240,00 € v čistom. Nástup ihneď od 23.4.2014
2 Pozícia . Upratovanie Vozových súprav. Pracovná doba je od 8,00 do 14,00 hod 2,30 1/hod v čistom cca 330,00 €. za mesiac nástup ihneď od 23.4.2014.
3 Pozícia : Upratovanie verejných priestorov - umývanie schodov a vestibulov. 1/hod 2,30 v čistom cca 360,00 e za mesiac. Nástup ihneď od 23.4.2014
4. Pozícia : upratovanie kancelárskych priestorov v dohľadnej dobe v poobednajších hodinách po 16,00 hod. Lokalita Ružinov, Staré mesto, a upratovanie zdravotníckeho zariadenia v poobedňajších hodinách na Trnavskom Mýte. Nástup do 3 týždňov Mzda od 170,00 do 200,00 € v čistom.
Prosím hlaste sa len seriózny záujemcovia. Práca je na dlhodobo. Pri záujme prosím napíšte do emailu v krátkosti o akú (číslo pozície) máte záujem, aby sme pristúpili k rýchlemu kontaktovaniu sa na Vás.

Za zvýšené úsilie a kvalitu práce môže byť zamestnanec finančne odmenený, každé zastupovanie spolupracovníka pri čepaní dovolenky alebo PN je platené zvlášť

Na telefonne číslo volajte prosím len v pracovné dni medzi 10,00 a 11,00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Čistiace a upratovacie práce interiérov a exteriérov.
upratovanie kancelárii, zdravotníckych zariadení, obchodných centier
Zimná údržba.
ID: 1719282  Dátum zverejnenia: 22.4.2014