Reagujte bez životopisu

Mechanik stavebných strojov, plosin a náradia (m/ž)

Pubmarket!

Miesto práce
Ružinov, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Bratislave Ružinově hľadáme angažovaných uchádzačov, ktorým ponúkame miesto na pozíciu Mechanik stavebných strojov, plosin a náradia (m/ž):

Čo Vás u nás očakáva: rôznorodá a zodpovedná pracovná činnosť!

  • Servisy, opravy a údržba:

- budete mať na starosti servis a údržbu stavebnej mechanizácie, plosin, ručného náradia a záhradnej techniky

  • Testovanie stavebných strojov a techniky:

- budete mať na starosti udržiavanie našej techniky v prvotriednom stave

  • Administratíva:

- administratíva súvisiace s opravami, objednávanie náhradným dielov, apod.

  • Komunikácia so zákazníkmi, externými dodávateľmi, servisnými strediskami a ďalšími pobočkami a kolegami

Čím máte prispieť: Záľubou v strojoch a technike!

  • Ideálne je, ak máte odborné technické vzdelanie alebo ak ste mohli v rámci svojich doterajších zamestnaní zbierať porovnateľné skúsenosti v oblasti sevisu techniky,takže dokážete kvalifikovaným spôsobom pristupovat k servisu stavebnej mechanizácie
  • Rádi však dáme príležitosť absolventom alebo kandidátom, ktorých koníčkom je technika
  • Okrem toho sa dokážete rýchlo prispôsobiť novým podmienkam, aj v stresových situáciách zachováte prehľad, pričom nestratíte zo zreteľa potreby našich zákazníkov;
  • Navyše sa vyznačujete vysokou pripravenosťou k práci, mobilitou, sa schopnosťou samotnej práce aj práce v tíme a práce pod stresom, starostlivosťou a dôslednosťou.

Ponúkáme:

  • Ponúkame Vám rôznorodú a zodpovednú náplň práce s možnosťami kariérneho postupu v neustále rastúcej firme s vedúcim postavením na trhu v oblasti prenájmu stavebných strojov.
  • Fixnú mzdu minimálne 1.500,- EUR mesačne brutto v závislosti od praxe a skúsenosti
  • Variabilnú zložku mzdy a balíček benefitov (dovolenka navyše, sick days, príspevok na stravovanie, príspevok na MultiSport kartu, zľava na požičovnom).

Zaujala Vás naša ponuka? Odpovedzte na inzerát a zašlite nám Váš životopis.

Tešíme sa na Váš záujem pracovať u nás!

s poznámkou:

Týmto splnomocňujem Boels Verhuur na použitie mojich osobných údajov k administratívnemu a náborového účelu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Business or Technical

Vodičský preukaz

B

Pubmarket!

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Juříčková
Tel.: +420 730 899 239
E-mail: poslať životopis