Vy a Boels - dokonalý tím!

Boels Verhuur B. V. je holandská spoločnosť s tridstaťosemročnými skúšenosťami, zaoberajúci sa prenájmom strojov, zariadení a náradia pre priemysel, stavebníctvo alebo individuálnymi klientmi. Je na špičke vo svojom obore na trhoch v Holandsku, Belgicku a Nemecku. Od roku 2006 otvorila svoje strediská taktiež v Rakúsku, Poľsku, Českej republike, Taliansku a Slovensku.

Boels Slovensko s.r.o. hľadá do svojho tímu nových kolegov.

Požadujeme:

  • kreatívne myslenie, samostatnosť, schopnosť jednať s ľudmi a tímovú spoluprácu
  • vodičský preukaz skupiny B
  • flexibilitu
  • orientáciu na výsledok
  • znalosť práce na PC, najmä MS Office
  • technické znalosti výhodou

Náplň práce:

  • starostlivosť o zverených zákazníkov
  • klientské poradenstvo ohľadom prenajímaného zariadenia a jeho používania výdaj, príjem a evidencia prenajatého zariadenia zo skladu na sklad a s tým spojená administratíva.

Ponúkame:

  • stabilné zázemie a výhody prosperujúce holandskej spoločnosti
  • odpovedajúce finančné ohodnotenie
  • možnosť získania ďaľšej praxe a profesných skúseností
  • príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív
  • firemné benefity
  • nástup dohodou
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, prosím, zašlite nám Váš štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Ďakujeme za spoluprácu.
s poznámkou:

Týmto splnomocňujem Boels Verhuur k použitiu mojich osobných údajov k administratívnemu a náborovému účelu.

Viac informácii na stránkach: www.boels.com
ID: 2721180  Dátum zverejnenia: 12.9.2016