Kreatívna práca pre E-SHOP s prírodnou kozmetikou - part time

Bodhi s.r.o. - www.bodhispa.sk

Miesto práce
Žarnovická 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie aktívného predaja a starostlivosť o súčasných a získavanie nových klientov. Správa databáz a príprava direct mailov v HTML. Budovanie novej kvalitnej značky v segmente prírodnej SPA kozmetiky. Správa eshopových objednávok, práca s tovarom, práca v sklade, balenie a expedovanie zásielok, kontakt so zákazníkmi.

Fixný plat + provízia z predaja. Vzorky a iné zamestnanecké výhody. Termín nástupu od 1.3.2016

Ak ťa táto ponuka práce zaujala a chceš sa dozvedieť viac, kontaktuj nás:
• telefonicky 0907 863 639
• emailom pošli tvoje CV na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• správa e‐shopu, produktová fotografia a estetické cítenieaktívne
• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí