Business Coordinator

Boataround

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, 831 04, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si tímový hráč, máš rád výzvy a prácu v mladom a dynamickom prostredí?
Staň sa členom Boataround tímu a tvor spolu s nami tú najlepšiu ponuku jácht na trhu!
Boataround je online vyhľadávač jácht a do svojich rozrastajúcich sa radov hľadá Business Coordinatora. Si ním práve ty?

Tvoja náplň práce bude :

- Práca na rozširovaní ponuky jácht a na jej neustálom vylepšovaní
- Telefonická a e-mailová komunikácia s obchodnými partnermi a ich podpora
- Telefonická a e-mailová komunikácia s našimi zákazníkmi a ich podpora
- Aktívna podpora account managera pri výkone práce
- Pomoc pri bežnej dennej operatíve a chode firmy

Tvoje zručnosti sú :

- Máš proaktívny prístup a vieš plynuje po anglicky, ďaľší jazyk je výhodou
- Komunikuješ príjemne, s úsmevom a rád (e-mailom aj telefonicky)
- Máš zmysel pre detail a vieš prísť s návrhmi na zlepšovanie
- Rád pracuješ na vlastnom rozvoji a chceš vidieť výsledky tvojej práce
- Máš rád výzvy, ktoré so sebou prináša dynamické prostredie rýchlorozvíjajúceho sa projektu
- Si samostatný a zodpovedný
- Vieš si stanoviť priority
- Tvojim cieľom je spokojný zákazník

Všetko ostatné ťa radi naučíme.

Ponúkame prácu na plný úväzok a kolektív, kde všetci ťaháme za jedno lano.
V prípade záujmu je možná aj práca na živnosť. Sme tím ľudí, ktorí majú radi svoju prácu a veríme, že spolu to dotiahneme ďaleko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Boataround je slovenský start-up, ktorý vznikol v roku 2016 z jednoduchej, no inšpiratívnej myšlienky. Tou je, aby si všetci cestovatelia vedeli booknúť loď tak jednoducho, ako si rezervujú hotel či apartmán. Aktuálne máme v ponuke lode v 72 krajinách sveta. Naše portfólium však stále budujeme a rozširujeme.

Sme mladý, dravý a energický tím, ktorý verí našej myšlienke a robí všetko preto, aby spoločný biznis rástol a zákazníci s partnermi boli spokojní. Veľa sa smejeme, hráme kalčeto, chodíme na jachty - no v prvom rade tvrdo pracujeme aby sme boli jednotkou na trhu. Čo sa nám darí :-)

Stále hľadáme nové talenty a preto ak ťa tento odstavec o nás zaujal, daj nám o sebe vedieť!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2778207  Dátum zverejnenia: 10.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou