Automechanik (VW, Škoda, SEAT) s ubytovaním v BA, s možnosťou práce 4 dni v týždni

BOAT a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
1000-1800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava motorových vozidiel VW Group
- diagnostikuje a odstraňuje poruchy na vozidlách
- montuje do vozidiel príslušenstvo

- zabezpečené ubytovanie
- možnosť dohody na štvordňovom pracovnom týždni
- práca v stabilnej a kapitálovo silnej spoločnosti
- práca v lukratívnej oblasti predaja a servisu automobilov
- možnosť osobného rozvoja, účasť na domácich školeniach
- zamestnanecké výhody (výrazné zľavy na tovaroch a službách)
- individuálny prístup
- príspevky sociálneho fondu na stravovanie a firemné akcie

Hľadáme aktívneho a iniciatívneho človeka. Veríme, že úspech firmy je daný úspechom jej zamestnancov.
Svojmu kolegovi poskytneme literatúru, elektronické materiály a informačné technológie pre vzdelávanie. Zabezpečíme mu potrebné školenia a pomôžeme mu k rýchlej adaptácii v našej firme.

Ak sa chcete podieľať na našom úspechu, na uvedenú mailovú adresu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.

Výberové konanie pozostáva z výberu zo životopisov a štruktúrovaného pohovoru.
Výber vykonáva: Ing. Veronika Stehlová

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí na základe životopisu spĺňajú nami požadované kritériá a budú zaradení do osobného pohovoru.
Za Váš záujem a porozumenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

prax v automobilovej oblasti výhodou
absolvované školenia VW Group výhodou
práca v autorizovanom servise výhodou

BOAT a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa autorizovaným predajom a servisom vozidiel VW, ŠKODA, SEAT.Sme trhovo a zákaznícky orientovanou spoločnosťou. Naším cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BOAT a.s.
Vajnorská 167
832 37 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Stehlová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2628773   Dátum zverejnenia: 15.11.2016