Technik údržby – prevádzkový elektrikár

BOAT a.s.

Miesto práce
Vajnorská 167, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň prevádzkového elektrikára/údržbára bude:
• preventívna a kontrolná činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení a príslušných elektrických rozvodov podľa platných prevádzkových predpisov vydaných pre jednotlivé objekty v nasledovnom rozsahu:
- od VN transformátorov, NN rozvodní, svetelnej, zásuvkovej a motorickej inštalácie vrátane bleskozvodov, vonkajšieho osvetlenia a káblových prípojok vrátane uzemnenia
• komplexná letná a zimná údržba zverených objektov a ich okolia, a to: kosenie zelených plôch, zametanie komunikácií, odhŕňanie snehu a pod.
• bežné prevádzkové údržbárske práce na jednotlivých spravovaných objektoch
• práca v posunutých zmenách podľa potreby prevádzky objektu, držanie pohotovosti
• zamestnanec je povinný plniť ostatné úlohy súvisiace s výkonom pracovnej činnosti podľa potrieb zamestnávateľa, pokynov a príkazov priameho nadriadeného, pokiaľ tieto nie sú v rozpore so zákonom

- práca v stabilnej a kapitálovo silnej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja
- zamestnanecké výhody (výrazné zľavy na tovaroch a službách)
- príspevky sociálneho fondu na stravovanie a firemné akcie

V prípade záujmu pošlite životopis na nami uvedenú mailovú adresu.
Výberové konanie pozostáva z výberu zo životopisov a štruktúrovaného pohovoru.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí na základe životopisu spĺňajú nami požadované kritériá a budú zaradení do osobného pohovoru.
Za Váš záujem a porozumenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Stredoškolské vzdelanie bez maturity, stredoškolské s maturitou, elektrotechnické
• Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti : § 21, 22, 23
• Vodičský preukaz skupiny B
• Dokonalý prehľad v oblasti a znalosť problematiky
• Prax na podobnej pracovnej pozícii

BOAT a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa autorizovaným predajom a servisom vozidiel VW, ŠKODA, SEAT.Sme trhovo a zákaznícky orientovanou spoločnosťou. Naším cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BOAT a.s.
Vajnorská 167
832 37 Bratislava
ID: 2628751   Dátum zverejnenia: 12.10.2016