Účtovník ( vhodné aj pre absolventa VŠ odbor účtovníctvo, audit )

BOAT a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fakturácia
- evidencia faktúr
- interné doklady
- spolupráca pri interných auditoch
- účtovanie bankových výpisov

Práca v stabilnej firme s rôznymi firemnými benefitmi.

Štruktúrovaný profesijný životopis zaslať na uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale vyhradzujeme si právo odpovedať len uchádzačom, ktorí postúpia do druhého kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme účtovníka s logickým a technickým myslením, ktorý vie používať Excel na pokročilej úrovni.

BOAT a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa autorizovaným predajom a servisom vozidiel Volkswagen a Škoda. Sme trhovo a zákaznícky orientovanou spoločnosťou. Naším cieľom je byť úspešnou firmou so spokojnými zákazníkmi a spokojnými zamestnancami.

Informácie o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie:

Informujeme Vás o právach dotknutej osoby a o nasledovných podmienkach a účele spracúvania osobných údajov v zmysle článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“). Na spracúvanie osobných údajov sa primerane vzťahuje tiež zákon č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov:
a) BOAT a.s.., Vajnorská 167, Bratislava 831 04, IČO: 35756764 je prevádzkovateľom informačného systému personálna a mzdová agenda, v ktorom budú Vaše osobné údaje spracúvané.
b) Účelom spracúvania osobných údajov je zabezpečenie výberového konania na určenú pracovnú pozíciu.
 Právny základ: spracúvanie je nevyhnutné na plnenie zmluvy, ktorej zmluvnou stranou je dotknutá osoba, alebo aby sa na základe žiadosti dotknutej osoby vykonali opatrenia pred uzatvorením zmluvy,
 Doba uchovávania: v súlade s právnymi predpismi, ktoré určujú dobu ich uchovávania – počas výberového konania na danú pracovnú pozíciu
c) Prevádzkovateľ má určenú zodpovednú osobu za ochranu osobných údajov, ktorú môže dotknutá osoba kontaktovať v súvislosti so všetkými otázkami týkajúcimi sa spracúvania jej osobných údajov a uplatňovania svojich práv podľa Nariadenia GDPR; kontaktné údaje na zodpovednú osobu: e-mail: [email protected] alebo písomne na adrese prevádzkovateľa s označením „ZODPOVEDNÁ OSOBA GDPR“.
d) Pre splnenie uvedeného účelu spracúvania osobných údajov prevádzkovateľ využíva zmluvných sprostredkovateľov:
 FCGA company spol. s r.o., Vajnorská 167, 831 04 Bratislava, IČO: 51 071 703– zabezpečovanie účtovných služieb a služieb v oblasti personálnej mzdovej agendy;
e) Podmienky spracúvania osobných údajov:
 Osobné údaje môžu byť spracúvané prostredníctvom automatizovaných, čiastočne automatizovaných, alebo neautomatizovaných prostriedkov spracúvania, pričom sa uplatňujú primerané technické, organizačné a personálne bezpečnostné opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania, ktoré sú deklarované formou Bezpečnostnej smernice na ochranu osobných údajov.
 Osobné údaje spracúvajú len oprávnené osoby, ktoré boli náležitým spôsobom určené a poučené.
f) Dobrovoľnosť poskytnutia osobných údajov:
 Poskytnutie uvedených osobných údajov nie je dobrovoľné; je potrebné na splnenie účelu spracúvania osobných údajov. Z uvedeného dôvodu sa písomný súhlas na spracúvanie osobných údajov nezískava.
g) Príjemcovia:
 Osobné údaje môžu byť sprístupnené len príjemcom, ktorí splnili požadované podmienky na bezpečnosť osobných údajov a ktorých výkon priamo súvisí so splnením účelu spracúvania.
h) Zverejňovanie: Osobné údaje nebudú zverejnené
i) Tretie krajiny: Osobné údaje nebudú sprístupnené príjemcom v tretej krajine.
j) Automatizované rozhodovanie: Osobné údaje nepodliehajú automatizovanému rozhodovaniu
k) Dotknutá osoba má za podmienok stanovených v Nariadení GDPR právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcich sa dotknutej osoby a právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, alebo právo namietať proti spracúvaniu, ako aj právo na prenosnosť údajov. Bližšie sú práva dotknutej osoby upravené v článku 15 až 23 Nariadenia GDPR.
l) Ak sa dotknutá osoba domnieva, že spracúvanie osobných údajov, ktoré sa ho týka je v rozpore s Nariadením GDPR môže podať sťažnosť na Úrade na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, tel. +421 /2/ 3231 3214, e-mail: [email protected] alebo na inom dozornom orgáne v

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1997867  Dátum zverejnenia: 4.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou