Obchodný zástupca (Agent prvého kontaktu IKEA)

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca bude zodpovedať za aktívny predaj úverových produktov našej spoločnosti a zadávanie údajov do informačného systému.

Ďalej bude zodpovedať za:
• Predaj úverových služieb.
• Prezentácia úveru na predajni.
• Informovanie klientov o parametroch úveru a podmienkach pre získanie úveru.
• Spracúvanie žiadostí o spotrebiteľský úver, kontrola a kompletizácia úverových zložiek.
• Bezchybnosť zložiek klientov.

Udržiavať vysoký štandard kultúry predaja, dodržiavať corporate identity Ikea.

- Zázemie silnej medzinárodnej finančnej skupiny
- Motivujúci odmeňovací systém
- Možnosť kariérneho a osobnostného rozvoja
- Zvýhodnené finančné produkty pre zamestnancov
- 5 dní dovolenky nad rámec riadnej dovolenky zo ZP
- Zaujímavý a motivujúci systém benefitov
- Firemné mimopracovné aktivity

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti BNP Paribas Personal Finance SA

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

2

- vysoká úroveň komunikácie a organizačných zručností
- proklientská orientácia
- pozitívny prístup ku klientovi
- príjemné vystupovanie
- zmysel pre zodpovednosť, dôslednosť, rýchlosť

BNP Paribas Personal Finance SA, branch of a foreign bank is the successor company Cetelem Slovakia a member of the international banking group BNP Paribas, which was founded May 23, 2000 merger of the Banque Nationale de Paris and Paribas. Has one of the largest international networks - it operates in 80 countries and employs 200,000 workers. On the Slovak market is represented by means of BNP Paribas Personal Finance SA, Arval and Cardif.
July 1, 2016 there has been a cross-border merger Cetelem Slovakia and its shareholders BNP Paribas Personal Finance SA. Cetelem Slovakia SpA He is hereby became a branch of a foreign bank in the Slovak Republic. For their activities continues to use the brand name Cetelem.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Karadžičová
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hrončeková, MBA
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis