Brigada: Prekladateľ – tlmočník do/z anglického jazyka (úprava textov)

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Twin City A, Karadžičova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Ponúkaný plat (brutto)
od 3,50 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme šikovného prekladateľa/tlmočníka / prekladateľku/tlmočníčku pre pobočku medzinárodnej banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, v Bratislave.

Tvojou náplňou práce bude najmä:
- preklady odborných textov z angličtiny do slovenčiny, a zo slovenčiny do angličtiny

- Zázemie silnej medzinárodnej finančnej skupiny
- Práca na prekladových projektoch pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- Firemné mimopracovné aktivity
- Veľmi príjemné a priateľské pracovné prostredie

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prekladatelstvo - tlmočníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Čistý register trestov
- Možný nástup IHNEĎ

BNP Paribas Personal Finance SA, branch of a foreign bank is the successor company Cetelem Slovakia a member of the international banking group BNP Paribas, which was founded May 23, 2000 merger of the Banque Nationale de Paris and Paribas. Has one of the largest international networks - it operates in 80 countries and employs 200,000 workers. On the Slovak market is represented by means of BNP Paribas Personal Finance SA, Arval and Cardif.
July 1, 2016 there has been a cross-border merger Cetelem Slovakia and its shareholders BNP Paribas Personal Finance SA. Cetelem Slovakia SpA He is hereby became a branch of a foreign bank in the Slovak Republic. For their activities continues to use the brand name Cetelem.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Karadžičová
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hrončeková, MBA
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2804974   Dátum zverejnenia: 9.11.2016