Brigáda v Bratislave - Back office (brigáda/práca na dohodu)

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Karadžičova 2, Twin City A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Hľadáš prácu popri štúdiu?
o Rád komunikuješ?
o Vieš čo chceš a nebojíš sa ísť za tým?
o Vyhľadávaš nové príležitosti ako sa posunúť ďalej?
o Rád sa vzdelávaš a posúvaš hranice svojich možností?
o Si cieľavedomý, bystrý a rád skúšaš nové veci?
..... tak práve Teba chceme.

Ponúkame prácu pre brigádnikov na pozícii asistent úverového poradcu, kde vieš získať nové skúsenosti z finančnej, bankovej a obchodnej praxe.
Vieš tu uplatniť logický úsudok, získať množstvo nových informácií, chopiť sa možnosti pracovať pre nadnárodnú spoločnosť BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE a v neposlednom rade posunúť sa profesionálne ďalej.

Čaká Ťa dynamická práca, kde budeš výhradne telefonicky spracovávať žiadosti klientov o poskytnutie pôžičky vo forme spätného kontaktovania po prihlásení a vyplnení žiadosti na internete. Tvojou prácou bude taktiež organizovanie stretnutí klientov s Úverovým predajcom.

- Zázemie silnej medzinárodnej finančnej skupiny
- Firemné mimopracovné aktivity
- Moderné pracovné prostredie
- Káva a čaj poskytované zamestnávateľom

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame, že študuješ denne alebo diaľkovo na Vysokej škole, ovládaš prácu s počítačom a si komunikatívny.

Ak si teda vieš predstaviť prácu popri štúdiu, aspoň 4 dni v týždni v tak skvelej spoločnosti, ktorá je plná zaujímavých ľudí, kde by si sa vedel uplatniť a neprekáža ti práca na telefóne, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis s motivačným listom.

BNP Paribas Personal Finance SA, branch of a foreign bank is the successor company Cetelem Slovakia a member of the international banking group BNP Paribas, which was founded May 23, 2000 merger of the Banque Nationale de Paris and Paribas. Has one of the largest international networks - it operates in 80 countries and employs 200,000 workers. On the Slovak market is represented by means of BNP Paribas Personal Finance SA, Arval and Cardif.
July 1, 2016 there has been a cross-border merger Cetelem Slovakia and its shareholders BNP Paribas Personal Finance SA. Cetelem Slovakia SpA He is hereby became a branch of a foreign bank in the Slovak Republic. For their activities continues to use the brand name Cetelem.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Karadžičova 2
812 08 Bratislava
ID: 2739324   Dátum zverejnenia: 27.9.2016