Pracovník Call Centra / Call Centre Agent

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak rád komunikuješ, vieš čo chceš a nebojíš sa ísť za svojim cieľom, vyhľadávaš nové príležitosti ako sa posunúť ďalej, rád sa vzdelávaš, posúvaš hranice svojich možností, si cieľavedomý, bystrý a zameraný na klienta, tak práve Teba chceme.

Ponúkame prácu AGENTA CALL CENTRA, kde vieš zužitkovať svoje doterajšie skúsenosti v oblasti telefonickej a e-mailovej komunikácie s klientom a obchodnými partnermi.
Čaká Ťa dynamická práca, kde budeš riešiť telefonické požiadavky klientov. Tvojou úlohou bude poskytovať informácie o produktoch existujúcim a novým klientom.

Ponúkame Ti možnosť zdokonaliť si svoje komunikačné zručnosti a to nie len pri vybavovaní telefonických požiadaviek ale zároveň aj v písomnej komunikácií.
Zároveň získaš množstvo nových informácií a možnosť pracovať pre nadnárodnú spoločnosť BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA a posunúť sa profesionálne ďalej.

Môžeš sa tešiť na týždeň dovolenky navyše, možnosť využitia produktov našej spoločnosti s výbornými parametrami, možnosť sebarealizácie, na voľné víkendy a sviatky, motivujúce finančné ohodnotenie, komplexné a kvalitné zaškolenie a team ľudí, ktorý máš k dispozícií pri svojej práci.

Ak si teda vieš predstaviť prácu v tak skvelej spoločnosti, ktorá je plná zaujímavých ľudí, kde by si sa vedel uplatniť, vyhovuje Ti práca osem hodín na telefóne (v pracovnom rozmedzí od 8:00-18:00), neváhaj a pošli nám svoj profesijný životopis.

Kontaktovať však budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame, že máš minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, najlepšie ekonomického zamerania, čo nie je podmienkou, si finančne gramotný, ovládaš prácu s počítačom a prax s predajom produktov je tu vítaná.

Cetelem je obchodnou značkou spoločnosti BNP Paribas Personal Finance, dcérskej spoločnosti BNP Paribas Group, ktorá je lídrom v poskytovaní spotrebiteľských úverov vo Francúzsku a Európe.

Od roku 2016 sme sa stali pobočkou zahraničnej banky, špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov : nákup na splátky, osobné pôžičky a kreditné karty.
Cetelem sa spája s inováciami v oblasti spotrebiteľského financovania. Ako prví sme uviedli na trh nový distribučný kanál pre úverové produkty. Vďaka jedinečnej technológii umožňujeme získať pôžičku cez Internet a okrem pohodlia vybavenia, jedinečnou výhodou je okamžitý výsledok posúdenia, ktorý žiadateľovi poskytne systém automatického spracovania.
Našou víziou je byť prvou voľbou pre úver a pomáhame tak uskutočniť plány našich klientov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2663058  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou