Logo BNP Paribas Cardif Poisťovna, a.s.

Operátor klientskeho centra 30 hodín týždenne

BNP Paribas Cardif Poisťovna, a.s.

Bottova 7939/2a, Staré Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
850 EUR/mesiac+ kvartálny bonus podľa kvality vykonanej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kľúčového oddelenia spoločnosti, ktoré zabezpečuje komunikáciu s klientami, hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na skrátený pracovný úväzok (30 hodín týždenne).

Stane sa súčasťou menšieho priateľského tímu, kde vládne dobrá nálada, nadhľad a chuť ťahať za jeden povraz. Každý z nás prispieva k tomu, aby naše služby boli kvalitné, zrozumiteľné a ľahko prístupné.

Hlavné činnosti operátora klientskeho centra sú:

  • komunikácia s klientami a vybavovanie ich požiadaviek, klienti nás kontaktujú telefonicky alebo e-mailom.
  • registrácia poistných udalostí
  • poskytovanie informácií o poistných zmluvách a poistných udalostiach
  • Nepredávame ani neponúkame žiadne produkty ani služby.

Našim zamestnancom ponúkame zaujímavé benefity, napríklad:

  • stravné v hodnote 5,50 Eur/deň plne hradené zamestnávateľom
  • príspevok na cestovné, kultúru a zdravotnú starostlivosť
  • výhodné životné poistenie a príspevok na DDS
  • 2 dni Sick day (zdravotné voľno) na rok, 1 deň voľno na dobrovoľnícke aktivity
  • vianočný príspevok
  • finančná odmena pri odporúčaní nového kolegu
  • a iné benefity

Naše príjemné kancelárie sú v modernej budove SKYPARK a máme tu dobrú kávu a nápoje počas celého dňa.

Poskytujeme zaškolenie a odborný rast v oblasti banko-poisťovníctva, ale aj ďalšie vzdelávanie a rast (odborné aj soft tréningy).
Pomoc a podpora od celého tímu, aj ostatných kolegov, sú u nás samozrejmosťou.

Prosíme o zaslanie životopisu a poznámku o termíne možného nástupu.

Po oboznámení sa s informáciami o uchádzačoch pozveme najvhodnejších kandidátov do výberového konania. Osobný pohovor sa bude konať u nás v kancelárii.

Požiadavky na zamestnanca

  • výhodou je predošlá prax na oddelení call centra.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Od uchádzača očakávame príjemnú a zrozumiteľnú komunikáciu.
  • Predpokladom pre túto prácu je pozitívny prístup k ľuďom a rozvážny postoj pri vedení rozhovoru.
  • Požadujeme užívateľskú znalosť práce na počítači.

Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Zdravotné voľno
Možnosť home office
Príspevok na vzdelanie
Notebook
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., patrí do renomovanej finančnej skupiny BNP Paribas, súčasťou ktorej je i BNP Paribas Cardif, stopercentný vlastník BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

BNP Paribas Cardif je poisťovacia divízia finančnej skupiny BNP Paribas, svetovej jednotky
na trhu v oblasti poistenia schopnosti splácať finančné záväzky a jednej z 10-tich najväčších poisťovateľov v Európe pôsobiaci na 3 kontinentoch – v Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Obchodný model spoločnosti je postavený na širokej distribučnej sieti obchodných partnerov, medzi ktorých patria svetové banky, nebankové spoločnosti poskytujúce finančné služby, retailové obchodné siete a nezávislí finanční sprostredkovatelia.
BNP Paribas Cardif pôsobí v súčasnosti v 33 krajinách sveta a zamestnáva 8-tisíc zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Dohalová
E-mail: poslať životopis