Referent obchodu

BMS servis s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 34, 900 28 Ivanka pri Dunaji, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávanie cenových ponúk pre produkty a služby podľa predmetu činnosti, koordinácia činností spojených s montážou a opravou meradiel, spolupráca s montážnymi spoločnosťami, zabezpečovanie meradiel a materiálu k oprave a montáži, komunikácia so zákazníkmi, vyhľadávanie nových zákazníkov a odbytu na produkty a služby spoločnosti

stravné poukážky, kĺzavá pracovná doba
Miesto výkonu práce: Nádražná 34, 900 28 Ivanka pri Dunaji

Informácie o výberovom konaní

životopisy prosíme zasielať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, zvládanie stresu, operatívnosť

Spoločnosť je registrovaná na opravy, montáže a predaj určených meradiel: meračov pretečeného množstva vody na studenú a teplú vodu a meračov tepla a ich členov - prietokomery, teplomery, kalorimetrické počítadlá, tlakomery, ako aj realizáciu, resp. modernizáciu vykurovacích systémov. V našej ponuke nájdete aj služby týkajúce sa zabezpečenia vyregulovania a termostatizácie objektu. Ponúkame rozúčtovanie podružných meraní.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2740963  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou