Obchodník so špeciálnou ponukou O2

Royal Capital s.r.o.

Miesto práce
Mostná 58, 94901 Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Obchodná činnosť v teréne, súvisiaca so špeciálnou ponukou O2
-Tvorba ponuky na mieru
-Prezentácia výhod a benefitov O2 špeciálnej ponuky
-Kampane v obchodných centrách
-Reklamno-marketingová činnosť formou promo kampaní
-Zákaznícky servis, poradenstvo, komunikácia
-Vytváranie následných potenciálnych zákazníkov

-Základný plat 500€ /mesačne čistého Fix
-Provízie z predaja 25%(800€-1000€/mesačne čistého)
-Kariérne bonusy 80€ – 120€ /mesačne čistého
-Objemové bonusy
-Zaplatené odvody
-Karierny rast
-Školenia hradené firmou
-Firemné automobily, hradená doprava na miesta kampaní
-Teambuildingy, firemné akcie
-Koncoročné odmeňovanie najlepších,vecnými cenami (iPhony, tablety, pobyty, finančné odmeny..)

Informácie o výberovom konaní

Vek od 18 rokov!
Informovať budeme len vybraných uchádzačov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- príjemné vystupovanie
- vytrvalosť a ambície
- pozitívne myslenie
-odolnosť voči stresu
-týmový hráč

Sme obchodná spoločnosť so sieťou profesionálnych promotérov. Poskytujeme služby v oblasti získavania nových zákazníkov, predaja produktov a tvorby promo kampaní. Naša firma má moderné a individuálne obchodné prístupy k zákazníkom, obchodným partnerom i promotérom, vďaka ktorým prinášame obchodným partnerom desiatky tisíc spokojných zákazníkov ročne.

ROYAL CAPITAL s.r.o. je založená na spolupráci so silnými obchodnými partnermi, kvalitnom managemente a dlhoročnom know-how. Preto vieme neustále poskytovať produkty stálym i novým zákazníkom.

www.royalcapital.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3113382  Dátum zverejnenia: 26.6.2017