Prodavač/ka

BMM consulting, s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
ihned (dohoda možná)
Mzdové podmínky (brutto)
17.000 - 25.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
příjem zboží, kontrola zboží, příprava zboží k prodeji
prodej zboží
uživatelská znalost práce s PC - obsluha pokladního systému, manipulace s penězi, platebními terminály
vedení vnitřních firemních evidencí, osobních evidencí
přijímání reklamací od zákazníka a jejich vyřízení
péče o upravenost prodejny před zahájením prodeje i v průběhu prodejní doby
aranžování figurín, aranžování prodejních pultů, dalšího obchodního zařízení

Pracovní doba:
 ranní směna 8:30 – 14.00
 odpolední směna 13:00 – 18.30
 sobotní směna 8:30 – 12.30 2x měsíčně
 (dohoda možná)

Zaměstnanecké výhody, benefity

 práci v nadstandardním prostředí moderní prodejny
 dobré finanční ohodnocení
 odpovědnou a kreativní práci
 možnost vlastní seberealizace při obsluze a tvorbě šatníku náročným zákaznicím

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Významný klient, který provozuje zavedený obchod EVINA MÓDA s luxusní dámskou konfekcí v Mladé Boleslavi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
min. 2 roky praxe v oblasti prodeje zboží, znalost prodejních technik a dovedností
příjemné vystupování a vzhled, komunikativnost, všeobecný rozhled, samostatnost, kreativitu,
kladný vztah k prodeji a zákazníkům
uživatelskou znalost práce s PC
sledování módních trendů v odívání, znalost druhů textilních materiálů, střihů, atd. – zbožíznalství
znalosti z oblasti stylistiky, vizážistiky, korekce postavy oděvem, barevné typologie výhodou
respektování firemního stylu (vlastní upravenost a kultivovanost, loajalitu k firmě a týmovou spolupráci)
používání pracovního ošacení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost BMM consulting, s.r.o. se zabývá personálním poradenstvím v segmentech trhu: zdravotnictví, právní služby, bankovnictví a pojišťovnictví, energetika a oděvní průmysl.
ID: 1344489  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17.000 - 25.000 Kč/měsíc