Kamionsofőr

BM Transport s.r.o.

Železničná 93, 932 01 Veľký Meder, Dunaszerdahely - Dunajská Streda
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
1200 - 1500 EUR/hónap, alapbér 380,- EUR + 40 napi díj,akár heti fizetés lehetséges

- Sofőrfeladatok: leggyakoribb országok: Szlovákia, Ausztria, Magyarország, Németország, Franciaország, Olaszország, Anglia, Svájc, Horvátország.
- Gépjármű általános karbantartása
- Fuvar lebonyolitásához szükséges adminisztráció
- leggyakoribb a korfuvar export és visszfuvar.

Információk a kiválasztási folyamatról

Szükséges okmányok: Digitális gépjárművezető kártya, Érvényes útlevél, GKI igazolvány, Érvényes erkölcsi bizonyítvány, DiDB kártya előny.
Érdeklődni lehet magyar nyelven.

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Német nyelv - Minimumszint (A1) vagy Angol nyelv - Minimumszint (A1)

Jogosítvány

A, B, C, E

Szakmai tapasztalat években

3

Pontosság, precizitás, szakmai gyakorlat,

Cégünk fő tevékenysége a nemzetközi fuvarozás, belfoldi fuvarozás es szállítmányozás.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott
ID: 2062907  Dátum zverejnenia: 20.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 EUR/hónap, alapbér 380,- EUR + 40 napi díj,akár heti fizetés lehetséges