Opatrovateľky do Nemecka

BM AGENCY

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, priebežne počas celého roka
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1600 EUR/mesiac, vrátane cestovného

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie starších ľudí v ich domácnostiach
Starostlivosť o osobnú hygienu, pomoc pri pohybe, s obliekaním, kŕmením a pod.
Starostlivosť o domácnosť opatrovanej osoby - upratovanie, varenie, pranie, nákupy
Trávenie voľného času, sprevádzanie na prechádzky, k lekárovi a pod.

Ubytovanie a strava zabezpečená v rodine ZADARMO
Možnosť spoznať novú krajinu

V prípade záujmu o pozíciu opatrovateľky nám pošlite životopis v nemeckom jazyku, fotku tváre a certifikát z opatrovateľského kurzu na mailovú adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Klienti majú rôzne zdravotné problémy, demenciu, inkontinenciu, môžu byť mobilní, ale i imobilní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Ochota pomáhať, komunikatívnosť
Skúsenosti z oblasti opatrovania aspoň 3 mesiace
Opatrovateľský kurz
Vodičský preukaz: výhodou

BM AGENCY - práca a brigády v zahraničí - vrátenie daní - letenky - je pracovná a poradenská agentúra so sídlom v Trenčíne. Náš personál tvoria skúsení a kreatívni ľudia, pre ktorých je charakteristický osobný prístup ku každému klientovi.

Hlavným predmetom našej činnosti je sprostredkovanie zamestnania a au-pair pobytov do anglicky hovoriacich krajín, predovšetkým do Veľkej Británie a Írskej republiky, Rakúska, Nemecka, Švajčiarska, Holandska, Grécka, Cypru.

Ponúkame prácu v hoteloch, reštauráciách, skladoch, baliarniach, v opatrovateľskej, na farmách, v strojárstve atď.
Ďalšie poskytované služby: preklady, vrátenie daní zo sveta, predaj leteniek (kamkoľvek za najlepšie ceny) a autobusových lístkov (SR, ČR, EÚ), nábory, výberové konania, školenia, zabezpečenie komplexného poistenia.

Naša filozofia je založená jednoznačne na Vašej spokojnosti a preto veríme, že sa o tom osobne presvedčíte. " Spokojnosť našich klientov je našou alfou a omegou." Ak sa rozhodnete poctiť nás Vašou dôverou, bude nám potešením poskytnúť Vám naše služby.

Organizujeme opatrovateľské kurzy vo viacerých mestách. Našu ponuku miest neustále rozširujeme. Využite možnosť zúčastniť sa akreditovaného opatrovateľského kurzu v meste, ktoré je Vám najbližšie. Tiež organizujeme kurzy nemeckého jazyka pre opatrovateľky, ktoré im pomôžu sa zdokonaliť v cudzom jazyku a pripraviť ich na prácu opatrovateľky v zahraničí.

- KNIHA: Nemčina pre opatorvateľky: http://www.opatrovatelskykurz.sk/opatrovatelsky-kurz/kniha-nemcina-pre-opatrovatelky.html

- OPATROVATEĽSKÝ KURZ a KURZ NEMČINY PRE OPATROVATEĽKY: http://www.opatrovatelskykurz.sk/cennik-kurzov.html

- VRÁTENIE DANÍ ZO ZAHRANIČIA: http://www.bmagency.sk/praca-v-zahranici/vratenie-dani.html

- LETENKY za najlepšie ceny: http://www.bmagency.sk/praca-v-zahranici/letenky-do-zahranicia.html

www.bmagency.sk

www.opatrovatelskykurz.sk
www.opatrovatelsky-kurz.sk

www.opatrovatelka.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1912261  Dátum zverejnenia: 29.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1600 EUR/mesiac, vrátane cestovného