Špecialista spracovania provízií

BLUESIDE, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba provízneho poriadku pre partnerov – centrály MA domov
- analýza a príprava importu províznych podkladov
- participácia na uzávierkovom procese za oblasť provízií
- importy províznych zostáv zaslaných inštitúciami
- došetrovanie nespárovaných dát a riešenie reklamačného procesu

- práca pre silnú finančnú skupinu Arca Capital
- práca v mladom, tvorivom kolektíve
- počítač a telefón aj na súkromné účely
- zľavy na finančné produkty

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých profil spĺňa požiadavky pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekononómia, IT

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý

- práca s Excelom a skúsenosti s VBA (makrá) výhodou
- samostatnosť a ochota učiť sa
- analytické myslenie
- dôraz na detail pri riešení problémov
- precíznosť
- kladný vzťah k číslam

Spoločnosť BLUESIDE a.s. je exkluzívnym poskytovateľom servisných a produktových služieb pre maklérske spoločnosti vo všetkých trhových sektoroch. Našim klientom ponúkame komplexnú produktovú podporu, IT riešenia, spracovanie provízií a ucelený systém vzdelávania. Model nášho fungovania je jedinečný na slovenskom finančnom trhu. To nám umožňuje mať individuálny prístup ku každému klientovi. Vďaka silnému akcionárovi Arca Capital dokážeme poskytnúť finančnú výpomoc začínajúcim spoločnostiam pri rozvoji vlastného biznisu, a to pri zachovaní ich maximálnej nezávislosti.

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov