Tlačiar

Bluepack s.r.o.

Miesto práce
Bojnícka 20, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tlač roliek papiera na 6 farebnej flexografickej tlačiarni
- príprava materiálov na tlač
- iné práce spojené s tlačou

- zamestnanie v dynamicky rastúcej spoločnosti
- atraktívne finančné ohodnotenie
- príjemný pracovný kolektív
- pracovný pomer na dobu neurčitú už po 6 mesiacoch
- každá odpracovaná minúta zaplatená
- voľné víkendy
- stravné lístky v hodnote 3,50€
- spoj MHD (č.57, zastávka Žabí majer) priamo pred vstupom do areálu
- možnosť parkovania v areáli

Nevyhnutnou súčasťou Vašej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

5

- prax na tlačiarenských strojoch min. 5 rokov
- výučný list/stredoškolské vzdelanie,
- ochota k fyzickej práci,
- ochota pracovať na 8-hodinové zmeny (tlač v 2 zmenách),
- zodpovedný prístup a precíznosť pri práci,
- pracovitosť a ochota učiť sa

Bluepack, s.r.o. je slovenský výrobca inovatívnych papierových tašiek, ktorý pôsobí na trhu od roku 2012. Sme mladá, ekologicky orientovaná a neustále sa rozvíjajúca spoločnosť.

Hľadáme kolegov, ktorí sa k nám pridajú na cestu realizácie nášho silného dlhodobého investičného programu, ktorý má zlepšiť našu efektivitu a dopad na životné prostredie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2432319  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou