Raktáros Munkatárs

Bluefin Century s.r.o.

A munkavégzés helye
Pozsony megye - Bratislava megye, Pozsony - Bratislava
Munkaidő
részmunkaidő

Feladatok:
- Áru érkeztetési és raktározási feladatok
- Áru összekészítés, csomagolás és kiadás
- Ezekhez tartozó adminisztratív feladatok
- Viszáruzás, leltározás, kommunikáció a sales csapattal és a szállítmányozókkal

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem, állandó munkaviszony
- Fiatalos csapat
- Remek munkakörülmények
- Céges mobiltelefon

Információk a kiválasztási folyamatról

FONTOS: az önéletrajzodon szerepeljen fénykép, és a következő módon legyen elnevezve:
NEVED_VEZETÉKNEVED (Más elnevezésű önéletrajzokat figyelmen kívül hagyunk.)

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) vagy Angol nyelv - Minimumszint (A1)

FÉRFIAK jelentkezését várjuk az alábbi kritériumok szerint
Jelentkezz, ha:
- Még nem múltál el 28 éves
- Jó kondícióban vagy
- Érdeklődsz a mobiltelefonok iránt, és tudsz dolgozni számítógépen is
- Kitartó vagy a munkában és higgadt személyiség
- Szeretsz csapatban dolgozni
- Beszélsz magyarul és megérted az angolt

A Bluefin és az általa működő Mobileshop 2008 óta jelen lévő és dinamikusan fejlődő szlovákiai székhelyű nemzetközi kereskedelmi cégcsoport, leányvállalatokkal, valamint magyarországi, osztrák és szerb partnercégekkel. A Bluefin fő kereskedelmi profilja a mobiltelefonok és egyéb elektronikai cikkek értékesíte.
Éves forgalmát tekintve a közép- és kelet-európai régió egyik legjelentősebb piaci szereplője a hasonló profilú cégek körében.
Jelenleg három pozíciónk nyitott: 2 részmunkaidős
További információt rólunk a weboldalunkon találnak: www.mobileshop.bz
LEGYÉL TE IS EGY NEMZETKÖZI CSAPAT TAGJA!
ID: 1744601  Dátum zverejnenia: 8.1.2015