Ruby On Rails Developer

Blueberry.cz Apps s.r.o.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

Dobrou znalost Ruby a zkušenost s vývojem Ruby on Rails aplikací (alespoň 2 roky), dále se znalost JavaScriptu, databází (SQL, NoSQL výhodou) a Gitu
Zkušenost s automatickým testováním kódu
Základní znalost HTML a CSS
Analytický přístup k řešení problémů
Komunikačně zdatné a pečlivé jedince, s angličtinou na úrovni denní komunikace

Nabízíme

Plat 300 - 500 Kč / hod. = 48 000 - 80 000 Kč měsíčně při plném úvazku (dle znalostí a zkušeností)
Firemní MacBook Air
Práci se zajímavými nástroji - Github, Travis, CodeClimate, HoundCI, atd.
Flexibilní pracovní dobu, s možností občasné práce z domova
Možná spolupráce i na kontrakt
Růst sazby s růstem zkušeností a dovedností
Nástup ihned nebo dohodou
Prima místo v naší open-space kanceláři na Praze 5 (Křížová 4, 10 minut od Smíchovského nádraží) s relax zónou nejen se stolním fotbálkem

O nás

Vyvíjíme webové a mobilní aplikace na zakázku a zároveň se věnujeme vývoji vlastních projektů. Mezi naše klienty patří jak nadnárodní korporace, tak startupy. Máme rádi technologie, které nám usnadňují život a práci (Ruby On Rails, PostgreSQL, Ember.js, RubyMotion a další...). Mezi procesy, které tvoří základ naší práce patří věci jako automatické testování, párové programování, kratké vývojové cykly, kontinuální integrace atd. Věříme, že tím zvyšujeme kvalitu softwaru, který pišeme.

Informace o náboru

ID: 1930390  Dátum zverejnenia: 17.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.