Logistické centrum Brno - operátor/ka výroby

blue color, s.r.o.

Brno, Banskobystrický kraj, Juhomoravský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
ihneď
13100 - 21600 Kč/mesiac, + nástupný bonus + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie
- kompletizácia a kontrola výrobkov
- príjem a výdaj tovaru
- skenovanie
- zásobovanie výrobnej linky

Práca v 2 zmennej prevádzke, v nutných prípadoch aj víkendy a nočné.

- nástupný bonus 2000 Kč
- dochádzkový bonus každý mesiac 1000 Kč
- stravné lístky hradené zamestnávateľom (60 Kč)
- ubytovanie zdarma, alebo príspevok na bývanie
- príplatky za prácu v noci a cez víkend

V prípade, že máte záujem o danú pozíciu pošlite nám životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logisticko - výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť

Personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2237910  Dátum zverejnenia: 31.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13100 - 21600 Kč/mesiac, + nástupný bonus + dochádzkový bonus