Live Out Opatrovateľ/ka - Veľká Británia

Blu Global UK Limited

Miesto práce
Veľká Británia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Blu Global hľadá Live Out Opatrovateľov/ky na opatrovanie seniorov vo Veľkej Británii.

Náši klienti hľadajú entuziastických a starostlivých kandidátov/tky na prácu vo Veľkej Británii. Ako opatrovateľ/ka budete poskytovať pomoc viacerým klientom počas dňa, pričom náplň práce sa líši od klienta. Môže zahŕňať pomoc s osobnou hygienou (sprchovanie, toaleta), ale aj pomoc s domácimi prácami (varenie, žehlenie...). Počas dňa budete navštevovať viacero klientov, preto je potrebné vlastniť vodičský preukaz.

Spoločnosť je založená na poskytovaní vysokokvalitnej starostlivosti, ktorá je rešpektujúca, úctivá a povzbudzuje samostatnosť klienta. Ideálnym kandidátom na túto pozíciu je osoba s medicínskym alebo sociálnym vzdelaním, avšak osobná skúsenosť s opatrovaním je dostačujúca.

- Zárobok OD £1400 mesačne
- Dlhodobá práca na trvalý pracovný pomer
- Práca na anglickú pracovnú zmluvu
- Žiadne sprostredkovateľské poplatky
- Práca 40 hodín týždenne + možnosť nadčasov
- Príplatky za víkendy a sviatky
- Bezplatný tréning priamo v Anglicku podľa britských štandardov
- Asistencia s ubytovaním a presunom do Veľkej Británie
- Pracovné vozidlo a príspevok na palivo, GPS a poistenie
- Zabezpečený vodičský tréning na oboznámenie sa s anglickými cestami
- Práca v rôznych lokalitách Veľkej Británie

Ak máte záujem zúčastniť sa telefonického pohovoru, prosím pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected] alebo volajte na +441543460213.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Naša spoločnosť spolupracuje so sieťou klientov poskytujúcich opatrovateľké služby v rámci Veľkej Británie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vodičský preukaz skupiny B
- Predchádzajúca skúsenosť výhodou, nie je však nutná
- Medicínske/sociálne vzdelanie výhodou, nie však podmienkou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Starostlivá a chápavá povaha

Recruitment and selection for UK

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2891615  Dátum zverejnenia: 13.1.2017