Live Out Opatrovateľka - Veľká Británia

Blu Global UK Limited

Miesto práce
Veľká Británia
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1500 libier mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Blu Global hľadá LIVE OUT OPATROVATEĽOV/KY na prácu vo Veľkej Británii.

Popis práce:
Náplňou práce je starostlivosť o seniorov. Počas dňa budete navštevovať viacerých klientov, pričom im budete pomáhať s rôznymi úlohami, s ktorými si už nedokážu pomôcť sami. Nejde teda o ťažko chorých pacientov. Práca môže zahŕňať napríklad pomoc s prípravou jedál, doprevádzaním k lekárovi, ale aj pomoc s osobnou hygienou (sprchovanie, toaleta). Domy klientov sú v blízkej vzdialenosti od seba, takže sa nevyžaduje vodičský preukaz, Medzi domami sa prepravujete pešo.

Požiadavky:
- Komunikatívna úroveň ANGLIČTINY
- Starostlivá povaha
- Skúsenosť výhodou (stačí aj osobná, napr. starostlivosť o člena rodiny)

- Hodinová mzda prvé tri mesiace 9 libier/hodina, neskôr sa zvyšuje na 10 libier/hodina
- Zamestnávateľ poskytuje kompletný tréning
- Odvoz do práce a z práce zabezpečuje zamestnávateľ
- Zaručená je práca minimálne 40 hodín týždenne
- Možnosť pracovať nadčasy
- Žiadne sprostredkovateľské poplatky

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis s aktuálnymi kontaktnými údajmi na adresu [email protected] a náš poradca Vas priamo kontaktuje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Poskytovanie opatrovateľkých služieb vo Veľkej Británii.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Recruitment and selection for UK

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2777940  Dátum zverejnenia: 21.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1500 libier mesačne