Učiteľka MŠ

Blooming Kids s.r.o.

Miesto práce
Tulská, Zvolen-Tepličky
Termín nástupu
19.08.2024
980 - 1 300 EUR/mesiac- 980 - 1 300 EUR/mesiac výška mzdy závisí od vzdelania, praxe, schopností uchádzača a od pracovnej doby, ktorá môže byť 6 - 8 hodín podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľka MŠ a s tým spojené všetky povinnosti, ako napríklad:

​- podporovať túžbu detí poznávať svet okolo nich
- viesť deti k samostatnosti a zodpovednosti voči svojmu okoliu
- vytvárať vlastné materiály a vzdelávacie pomôcky
- podporovať a rozvíjať prirodzené nadanie detí
- komunikácia s rodičmi, účasť na individuálnych konzultačných stretnutiach
- reportovanie aktivít
- pravidelné vedenie pedagogickej dokumentácie
- spolupráca s vedením škôlky, účasť na poradách a akciách škôlky
- príprava na dennú činnosť

-diagnostika detí 2x do roka, vedenie triednej knihy a iné​

-vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z

-práca v malom, stabilnom kolektíve, priestor pre sebarealizáciu, kreativitu, zdravá strava.

-finančný príspevok na stravu alebo možnosť stravovania priamo v materskej škole, cca 75Eur/mesačne

-potrebné školenia a kurzy

- možný osobný príplatok po skúšobnej dobe

- 980 - 1 300 EUR/mesiac výška mzdy závisí od vzdelania, praxe, schopností uchádzača a od pracovnej doby, ktorá môže byť 6 - 8 hodín podľa dohody

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ukončené stredoškolské vzdelanie - učiteľka v materskej škole alebo vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne aprobácia predškolská pedagogika alebo špeciálna pedagogika.

Prax na pozícii/v oblasti

Učiteľ MŠ/ZŠ

Počet rokov praxe

2

​Do nášho tímu hľadáme milé, empatické, komunikatívne, kreatívne pani učiteľky , takpovediac sprievodcov detí s dobrými organizačnými zručnosťami. Naša nová kolegyňa by mala mať prax a skúsenosť s výchovou a vzdelávaním detí predškolského veku.  Samozrejmosťou je láskavý a trpezlivý prístup k deťom, ochotu a chuť pracovať, precíznosť a dochvíľnosť, samostatnosť a spoľahlivosť.

Na dole uvedené otázky by vaša odpoveď mala byť kladná:

​- Baví vás práca s deťmi a viete ich naučiť potrebné veci do života hravou formou?
- Máte skúsenosti s prácou s deťmi, ich vzdelávaním a kreatívne nápady na aktivity pre ne?
- Viete deti zaujať tak, aby sa škôlka stala ich druhým domovom?
- Ste pripravená v prípade potreby zastupovať aj vašich nových kolegov?
- Ústretovosť, príjemné vystupovanie a praktickosť sú súčasťou vášho bežného fungovania?

SMŠ a Jasle Blooming Kids je miesto kvalitnej starostlivosti o deti vo veku 1-6 rokov, v príjemnom, bezpečnom a šťastnom prostredí, v ktorom sa všetky deti rozvíjajú a realizujú cez kreativitu, jazyky, hudbu, hru či už v kolektíve alebo s individuálnym prístupom.

V prípade záujmu zasielajte Vaše CV spolu s FOTOGRAFIOU na email. Vybraní uchádzači budú prizvaní na osobný pohovor.
ID: 4793584  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac