Vedúci oddelenia Inžinieringu a Priemyselného inžinierstva

Blechova Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť pôsobiacu v elektrotechnickom priemysle, hľadáme skúseného Vedúceho oddelenia Inžinieringu a Priemyselného inžinierstva.

Zodpovednosti:
• Riadenie Inžinieringu a údržby a útvaru priemyselného inžinierstva
• Riadenie investícii, nákladov a zvyšovanie technologickej úrovne výrobných zariadení
• Riadenie procesov zabezpečujúcich prevádzku strojov a výrobných zariadení v oblasti mechanickej údržby, elektroúdržby, zabezpečenia náhradných dielov, servisných činností a služieb
• Spolupráca na riešení technických problémov výroby s útvarmi výroby a kvality
• Riešenie technologických problémov s vyrobiteľnosťou výrobku a životnosťou nástrojov
• Riadenie a schvaľovanie technologických predpisov špecifických procesov
• Zabezpečovanie výroby produktov podľa platnej dokumentácie na základe požiadaviek zákazníkov v oblasti kvality a BOZP
• Riadenie presunu novoprijatej technológie a jej modifikácie
• Realizovanie výpočtu ekonomickej návratnosti investícii
• Dohľad nad plnením plánu produktivity a efektivity výrobných liniek, garant aktuálnosti procesnej dokumentácie, riadenie uplatňovania zásad štíhlej výroby

• stabilné pracovné prostredie v medzinárodnej spoločnosti
• zaujímavé platové ohodnotenie
• aktivity zamerané na šport, oddych a spoločenské vyžitie

V prípade Vášho záujmu pošlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť má centrálu v Taliansku a je svetovým lídrom vo vývoji, návrhu a výrobe čerpadiel a elektromotorov. Celosvetovo má spoločnosť viac ako 2800 zamestnancov. Výrobný závod na Slovensku sa nachádza v trenčianskom regióne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania je podmienkou
• Minimálne 5 ročná prax v riadení strojárskej výroby na podobnej pozícii
• Výborná znalosť technológie výrobného procesu
• Znalosť AutoCad, Inventor 3D
• Analyticko-systematické myslenie
• Výborné organizačné a komunikačné schopnosti
• Zodpovednosť, flexibilnosť, rozhodnosť, technická zručnosť, schopnosť hodnotiť pracovný výkon

Personálno-poradenská spoločnosť. Blechova Management Consulting, s.r.o. je konzultačná spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva. Špecializujeme sa na Executive search, Direct search a Outplacement.

Našim klientom poskytujeme individuálne riešenia, odborné poradenstvo a podporu počas celého trvania projektu až po jeho úspešné ukončenie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1939777  Dátum zverejnenia: 26.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou