Zubný lekár - lekárka

Blaško s.r.o.

Miesto práce
Blaško s.r.o., Andreja Hlinku, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 5 000 EUR/mesiacfixný plat + percentá z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevencia, diagnostika, indikácia ošetrenia a terapia
- výkony záchovnej stomatológie, pedostomatológie a protetiky
- ošetrovanie akútnych stavov

- vlastná ambulancia, štvorručná práca
- príspevok na školenia a vzdelávanie
- práca v zohratom priateľskom kolektíve a príjemnom prostredí
- pre absolventov komplexné zaškolenie a práca pod vedením skúseného lekára
- práca vlastným tempom s dostatkom času na klienta
- bezplatné ošetrovanie najbližších rodinných príslušníkov

V prípade že Vás ponuka práce zaujala, pošlite prosím životopis s motivačným listom na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Empatia, príjemné vystupovanie, pracovné nasadenie, proklientský prístup, záujem o odborný rast, cit pre detail, zodpovednosť.

Zabehnutá ambulancia v širšom centre Trnavy s výhľadom na park. Ponúkame komplexnú stomatologickú starostlivosť dospelým aj ďeťom v troch ambulanciách lekárov a dvoch ambulanciách dentálnej hygieny s recepciou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 1054669  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac