Grafický dizajnér

blank creative s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite
1 000 EUR/mesiacTvoj plat sa odvíja od toho, čo TY vieš a čo TY ponúkneš. Takže čísla, prosím, neber záväzne – peniaze naozaj závisia iba od teba.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozmýšľanie, kreslenie, brainstorming, pitie kávy, debatovanie, mudrovanie a následne navrhovanie on- a offline grafických riešení (print, web, video...).

- tvorba a príprava grafiky pre tlač (DTP)
- tvorba grafiky pre web (webstránky, bannerové kampane, infografika)
- vytváranie korporátnej identity spoločnosti (logo, branding, prezentácia)
- vytváranie korporátnej identity zamestnávateľa (káva, pivo, zdieľanie OBJEKTÍVNE vtipných príhod z víkendu a.i.)

- práca v mladom a flexibilnom kolektíve
- zodpovedajúce platobné podmienky
- balík zamestnaneckých benefitov
- láskavé slovo

Hľadáme grafika/-čku do partie. Môžeš byť mladý, starý, pekný, škaredý, vzdelaný alebo samouk, dokonca kľudne aj z východu, alebo z Gemeru - je nám to jedno.

Čo nám nie je jedno, je tvoje portfólio prác, podľa ktorých si ťa pozveme na pohovor. Nemusíš mať preskákaných 25 agentúr a zvučné mená klientov, na to si nepotrpíme. Zaujíma nás potenciál a ako zapadneš medzi nás.

Poprosíme ťa o výber cca. 5 projektov, na ktoré si hrdý/-á, spolu s CV ich zaslať na náš mejl a keď zaujmeš, určite ťa budeme kontaktovať. Teda, minimálne poďakujeme ;) Fakt!

Prosím neposielaj polgigabajtové súbory na stiahnutie - náš HR šimpanz nezvláda takéto operácie, napriek prosíkaniu a banánom :(

Poteší sa samozrejme lichôtkam (kto nie), ale prosím neobťažuj ho naučenými frázami z motivačných listov, ktoré si okopíroval z webu, to veľmi nemusí, chúďatko :(

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Kazašský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Arabský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Microsoft package - Mierne pokročilý
HTML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím viac ovládaš - tým lepšie.

Primárne potrebujeme grafika. Ak ako grafik budeš vedieť AfterEffects, kódovať, kresliť tušom, žonglovať, či robiť dobrú kávu, tým lepšie pre teba (a pre nás samozrejme tiež ;) )

Pozícia NIE JE určená pre začiatočníka, učiaceho sa Photoshop, či Illustrator.

Na druhú stranu - profesné skúsenosti nie sú až tak dôležité, ako kvalita prezentovaných prác.

iné grafické štúdio
ID: 1398862  Dátum zverejnenia: 17.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac