Advokát alebo advokátsky koncipient

Blaňár & Partners s. r. o.

Miesto práce
Gunduličova 4, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohoodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca advokátskeho koncipienta/právnika so zameraním na stavebné, obchodné a občianske právo v rámci právneho poradenstva zahraničným, ako aj domácim klientom. Náplň práce bude spočívať najmä v príprave právnych rozborov a analýz, príprave a pripomienkovaní zmlúv, príprave podaní na súd a na iné orgány verejnej správy, komunikácií so štátnym a inými orgánmi verejnej správy vrátane fyzických a právnických osôb v rámci právneho poradenstva domácim a zahraničným klientom. Výhodou skúsenosti s prácou na stavebnom úrade, v inej AK ak uchádzač pracoval na komplexných stavebných projektoch alebo transakciách obsahujúcich nehnuteľnosti. Výhodou skúsenosti s prácou v tíme, flexibilita, ochota zdokonaľovať sa, odolnosť voči stresu a vízia dlhodobej práce v advokácii.

Zaujímavé finančné ohodnotenie, voľno nad rámec zákonnej výmery dovolenky. Možnosť účasti na externých školeniach a seminároch, perspektíva osobného rastu a možnosť dlhodobej spolupráce, práca v tíme a zároveň získanie skúseností na zaujímavých projektoch.
Viac na osobnom stretnutí.
Polročné bonusy, extra voľno. Detaily budú vyšpecifikované uchádzačom počas osobného pohovoru.

Uchádzač, ktorý sa chce kvalifikovať na ústny pohovor zašle na email "asistent@bpartners.sk" svoj životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Uchádzač bude požiadaný o vypracovanie krátkeho právneho zadania v rozsahu cca jednej strany A4. Následne prebehne s vybranými uchádzačmi osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Snaha neustále sa zlepšovať, ochota prijímať nové veci, zodpovednosť a flexibilita, zmysel pre tímovú prácu, spoľahlivosť, prístup k práci ako určitej formy sebarealizácie.

We are Slovak boutique law firm focusing on provision of high quality long term legal advisory for both top domestic and international clients. Our working languages are English and Slovak. We focus on complex advisory in the following areas PPP Projects, Real Estate, Corporate and Commercial, Project Finance, Litigation (including domestic and international arbitration), Competition, Labour law etc.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Blaňár & Partners s.r.o.
Gunduličova 4
81105 Bratislava
ID: 2619829   Dátum zverejnenia: 30.11.2016