Zdravotnícka asistentka v zubnej ordinácii

BLAHA DENT s.r.o.

Miesto práce
Závodská cesta 4, 01001 Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac, Nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zdravotnícka asistentka / zdravotná sestra v zubnej ordinácii. Ide o nadštandardnú stomatologickú prax BLAHA DENT v širšom centre Žiliny. Pracovnou náplňou zdravotníckeho asistenta je asistencia zubnému lekárovi / zubnej lekárke. Zahŕňa najmä prípravu stomatologickej súpravy, riadnu dezinfekciu a sterilizáciu prístrojov, nástrojov a povrchov, vynášanie odpadkov, administratívne práce v stomatologickej ordinácii a ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného. Pracuje sa na ranné (6:45-14:15) a poobedné smeny (13:30-21:15) + jedna sobota v mesiaci. Kandidátka musí doložiť, že má kvalifikáciu zdravotnícky asistent, zdravotná sestra alebo zubná technička (napr. maturitným vysvedčením zo zdravotnej školy) Prax v zubnej ordinácii v minulosti výhodou. Znalosť angličtiny výhodou.

- práca v mladom kolektíve
- zázemie stabilnej spoločnosti
- atraktívne pracovné prostredie
- pre zamestnancov poskytujeme reštauračné obedy v našej praxi zdarma

Stručný životopis s fotkou a motivačný list prosím zaslať na email [email protected]. Nezabudnite uviesť telefonický kontakt a možný termín nástupu. Spoločnosť BLAHA DENT s.r.o. si vyhradzuje právo neodpovedať na ponuky práce, najmä ak nezodpovedajú vyššie uvedeným podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, základy PC, internet, email. Časová flexibilita. Zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti zákazníkov.

Nadštandardná stomatologická prax.

www.zubnylekar.eu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3137202  Dátum zverejnenia: 20.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac, Nástupný plat