Vodič VZV , komisionár s ubytovaním - miesto výkonu práce: Krupina

BLADE P.S.,s.r.o.

Krupina, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: KRUPINA

Vodič VZV - Príjem tovaru, Export, Obsluha liniek
príjem a zaskladnenie tovaru podľa pracovných postupov a smerníc stanovených firmou
práca vhodná aj pre ženy.
práca s ručným scanerom
príprava, triedenie, stohovanie a páskovanie hotových výrobkov podľa pracovných postupov a smerníc stanovených firmou.
zabezpečenie liniek obalovým materiálom, materiálom a odvozom hotových výrobkov z liniek.
VZV preukaz Tr.:I, II, Druh: A, D, E, W1, W2 (prax minimálne 1 rok)

V prípade neplatného VZV preukazu vieme obnoviť.

UBYTOVANIE- zdarma
gastro-lístky
zálohy po odpracovanom týždni
dochádzkový bonus
miesto výkonu práce - KRUPINA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť skladového hospodárstva a skúsenosti v operatívnej logistike výhodou

Balenie, manipulácia, triedenie, evidencia, paletovanie zásielok, etiketovanie, fóliovanie a export tovaru k zákazníkovi.

Baliace služby tvoria primárnu časť nášho portólia služieb. Zabezpečujeme baliacu kapacitu podľa požiadaviek klienta a s tým spojené ostatné činnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BLADE P.S., s.r.o
Čučmianska 1686/21
04801 Rožňava
ID: 2931582   Dátum zverejnenia: 19.5.2017