Obsluha a predaj (showroom)

BlackDragon s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
cca 560€ + možná dohoda ohľadom provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a predaj v špecializovanom showroome v centre Bratislavy.

Showroom je zameraný na profesionálne hráčske príslušenstvo (myšky, klávesnice, slúchadlá...) a high-endové hardwarové zostavy.

Hľadáme ľudí so vzťahom ku gamingu a e-sportu, komunikatívnych, ideálne nadšencov, ktorí radi pokecajú o svojich obľúbených produktoch a vždy ochotne pomôžu zákazníkom.

Náplň práce:
- vytváranie objednávok
- spracovanie objednávok (osobný odber)
- obsluha pokladne
- obsluha vystaveného tovaru
- údržba vystaveného tovaru
- poskytovanie podrobných, odborných a objektívnych informacii o produktoch
- výdaj tovaru
- príjem reklamácii
- customer service (face-to-face)

- unikátne a vizuálne aktraktívne pracovné prostredie v centre Bratislavy
- zľavy v obchode + produkty zdarma
- multi-sport kartička pre vstupy zdarma do množstva športovísk po celom Slovensku
- práca v príjemnom kolektíve

Hľadáme štyroch ľudí, ktorí budú spolu tvoriť team zastrešujúci obsluhu a predaj na showroome. Budeme prihliadať aj na vzájomnú kompatibilitu uchádzačov.

- 2x full-time
- 2x part-time

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

- komunikatívnosť
- ústretovosť
- empatia
- znalosti zo sveta gamingu
- vzťah k teamovej spolupráci

Black Dragon s.r.o. – Retailová divízia spoločnosti je zameraná na inovatívny prístup k poskytovaniu služieb koncovým zákazníkom s dôrazom na pridanú hodnotu a diverzifikáciu v rámci slovenského trhu. Kľúčovými hodnotami sú pre nás: individuálny a empatický prístup k zákazníkovy, venovanie sa komunite či už formou vlastných eventov, alebo podporou lokálnych akcií mimo hlavného mesta a ekologický, zodpovedný prístup k podnikaniu. Orientujeme sa predovšetkým na predaj herných počítačových a konzolových hier, profesionálneho herného príslušenstva, filmov, zberateľské predmety, hráčsky merch, ale ponúkame napríklad aj služby akými sú poradenstvo, servis, skladanie PC zostáv a pod. Herný sortiment neustále rozširujeme a snažíme sa prinášať na trh produkty, ktoré inde zákazník nenájde. V najbližších mesiacoch budeme otvárať show-room zameraný na high-end herné príslušenstvo a zostavy, úzko prepojený s e-sport barom formou spoločných eventov. Ide o koncept unikátny pre celý región.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3004324  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 560€ + možná dohoda ohľadom provízie z predaja