Administrátor produktov

BlackDragon s.r.o.

Ševčenkova 24, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
3,5e na hodinu nastupny plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktualizovanie a nahadzovanie produktov na stranku.

Praca v dobrom kolektive
Moznost realizacie
Praca so zaujimavym tovarom

Informácie o výberovom konaní

Napln prace:
- aktualizovat produkty z cennikov od distributorov, ktore byvaju v roznych formatoch
- pridavat nove produkty na stranku
- upravovat existujuce produkty
- spravovanie produktov
- kategorizacia, SEO
- zaujemca by mal sledovat aktualne trendy zo sveta hier, filmov, PC, sci-fi / fantasy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Black Dragon s.r.o. – Retailová divízia spoločnosti je zameraná na inovatívny prístup k poskytovaniu služieb koncovým zákazníkom s dôrazom na pridanú hodnotu a diverzifikáciu v rámci slovenského trhu. Kľúčovými hodnotami sú pre nás: individuálny a empatický prístup k zákazníkovy, venovanie sa komunite či už formou vlastných eventov, alebo podporou lokálnych akcií mimo hlavného mesta a ekologický, zodpovedný prístup k podnikaniu. Orientujeme sa predovšetkým na predaj herných počítačových a konzolových hier, profesionálneho herného príslušenstva, filmov, zberateľské predmety, hráčsky merch, ale ponúkame napríklad aj služby akými sú poradenstvo, servis, skladanie PC zostáv a pod. Herný sortiment neustále rozširujeme a snažíme sa prinášať na trh produkty, ktoré inde zákazník nenájde. V najbližších mesiacoch budeme otvárať show-room zameraný na high-end herné príslušenstvo a zostavy, úzko prepojený s e-sport barom formou spoločných eventov. Ide o koncept unikátny pre celý región.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2893784  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5e na hodinu nastupny plat