Можливість для людей з України

Operátor výrobného stroja

black-system Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.04.2024
930 EUR/mesiacmožnosť kariérneho rastu, rast platu pri zvyšovaní odborných skúseností,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha výrobných strojov na spracovanie, výrobu a balenie papierových slamiek na mieru, Skúsenosti s úpravou papiera/tlačou/ lepidlami/lamináciou sú výhodou. Nastavovanie mechaniky a údržba produkčných strojov. Udržiavanie pracoviska a okolia.

mladý dynamický kolektív, kariérny rast podľa dosiahnutých skúseností a ochoty učiť sa.

spoločnosť pracuje v dvojsmennom režime, v prípade nárastu odbytu je pripravená na trojsmenný

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti s úpravou papiera/tlačou/ lepidlami/lamináciou sú výhodou. Nastavovanie mechaniky a údržb

manuálna zručnosť, komunikatívnosť, chuť učiť sa, spoľahlivosť,

Medzinárodná spoločnosť na spracovanie papiera vyrábajúca dizajnové papierové slamky na mieru pre klientov v celej Európe hľadá šikovných spolupracovníkov, ktorý majú chuť pridať sa do mladého kolektívu. Pomáhajú vyvíjať a dodávať udržateľné riešenia pre náročných klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4783396  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac