Marketingový manažér

Black a White, a. s.

Miesto práce
Kaštieľ 5, Bernolákovo, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Bude upresnený na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečenie športových a spoločenských eventov a turnajov, a to od prípravy ponuky, technického zabezpečenia, až po realizáciu.
Starostlivosť o klientov zahraničných tour operátorov
Marketingové a reklamné aktivity pre spojený golfový rezort Black a White (Black River v Bernolákove a White Eurovalley v Malackách)
Tvorba koncepcií a manažovanie projektov v oblasti medií a PR
Zodpovednosť za prezentáciu a komunikáciu jednotlivých produktov ponúkaných v rezorte
Oslovovanie partnerov, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí

Práca v prekrásnom prostredí zrekonštruovaného barokového kaštieľa Theresia Chateau v Bernolákove
Služobný automobil aj na osobné účely
Mobilný telefón
Bezplatné absolvovanie golfovej školy, členstvo v golfovom klube
Neobmedzené hranie golfu a tenisu
Zamestnanecké obedy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Manažment, Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax z oblasti marketingu
Organizačné a manažérske zručnosti, Samostatnosť a zodpovednosť
Ochota pracovať cez víkendy (účasť na eventoch)
Skúsenosti s organizovaním eventov, poprípade so spoluprácou s tour operátormi
Skúsenosti s prácou v grafických programoch výhodou
Vzťah k športu , znalosť golfu výhodou

Spoločnosť sa špecializuje na developing a prevádzkovanie golfových ihrísk, vrátane organizácie golfových turnajov a spoločenských podujatí, marketingu a reklamných aktivít spojených s golfom ( www.golf.sk ). Spoločnosť zrealizovala v roku 2017 rekonštrukciu historického kaštieľa v Bernolákove - Theresia Chateau ( www.theresiachateau.sk ), ktorý poskytuje zázemie golfistom, priestory pre svadby, firemné eventy a ubytovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3109965  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude upresnený na pohovore.