Marketingový manažér

Black a White, a. s.

Miesto práce
Klobučnícka 7, 811 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1000 - 1200 EUR/mesiac, TPP v golfovom klube, DOVP u prevádzkovateľa ihriska.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Samostatné a komplexné zabezpečovanie športových a spoločenských aktivít klubu, vrátane organizovania turnajov a to od zmluvných vzťahov, technickej prípravy až po realizáciu.
2. Členská agenda.
3. Marketingové a reklamné aktivity pre spojený golfový rezort Black & White (2 golfové rezorty - Black River v Bernolákove a White Eurovalley v Malackách).
4. Tvorba jednoduchých koncepcií a manažovanie rôznorodých projektov golfových komerčných aktivít.
5. Informačné technológie, práca s aktualizáciou WEB stránky klubu.
6. Tvorba a realizácia jednoduchých PR procesov prezentujúcich aktivity klubu, práca s médiami, vrátane jednoduchých PR článkov.
7. Tvorba jednoduchých koncepcií pre komunikáciu jednotlivých golfových produktov.
8. Jednoduché obchodné aktivity - oslovenie partnerov, vypracovanie zmluvy a pod.

- Osobný automobil aj pre osobné užívanie
- Mobilný telefón
- Členstvo v golfovom klube
- Bezplatné absolvovanie golfovej školy
- Neobmedzené hranie golfu

Pokiaľ Vás táto ponuka práce zaujala svoju žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a štrukturovaný životopis môžete zasielať na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Manažérske schopnosti, samostatnosť a max. zodpovednosť, časová náročnosť (turnaje aj cez víkendy počas sezóny).
- Vzťah k športu - znalosť golfu, resp. snaha sa ho rýchlo naučiť (nevyhnutná podmienka pozície).
- Znalosť anglického jazyka slovom a písmom.
- Bezchybná znalosť gramatiky, komunikatívnosť.
- Znalosť grafického programu pre grafické návrhy do printových médií je výhodou.
- Skúsenosti s prácou s médiami (print).

Spoločnosť sa špecializuje na developing a prevádzkovanie golfových ihrísk, vrátane organizácie golfových turnajov a spoločenských podujatí, marketingu a reklamných aktivít spojených s golfom ( www.golf.sk ). Spoločnosť zrealizovala v roku 2017 rekonštrukciu historického kaštieľa v Bernolákove - Theresia Chateau ( www.theresiachateau.sk ), ktorý poskytuje zázemie golfistom, priestory pre svadby, firemné eventy a ubytovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2074489  Dátum zverejnenia: 7.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 EUR/mesiac, TPP v golfovom klube, DOVP u prevádzkovateľa ihriska.