Prevádzkový manager

Black a White, a. s.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Klobučnícka č. 7, 811 01 Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 25. 06. 2012
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Vedenie vybranej agendy firmy a projektov, ktoré spoločnosť realizuje.
Jedná sa o priame zabezpečovanie stavebno-ekonomických činností, a inžinierskej prípravy stavieb.
Komunikácia s katastrálným úradom nehnuteľností, stavebným úradom, a ďalšími partnermi v rámci inžinierngu.
Iné výhody
Zamestnávateľ ponúka bezplatne: možnosť absolvovať golfovú školu a
vo voľnom čase neobmedzene hrať golf

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
stavebné, ekonomické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
Riadenie investičného procesu, zálladná znalosť katastrálneho zákona, a inžinierskej prípravy stavi

Počet rokov praxe:
10
samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť a lojálnosť k firme,

Golf and Contry club Bratislava Bernolákovo je združenie občanov, ktorého hlavnou náplňou je organizovanie golfovej hry a výchova mladých a začínajúcich golfistov
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Reklama, propagácia, PR
V prípade, že Vás táto ponuka práce zaujala svoju žiadosť o prijatie do trvalého pracovného pomeru a štruktúrovaný životopis môžete zasielať na adresu: ekonom@golf.sk, alebo faxom na číslo: 02/544 32 127 alebo na adresu v sídle spoločnosti:
Black a White, a.s.
Klobučnícka 7
811 01 Bratislava
Adresa spoločnosti
Golf and Country club Bratislava Bernolákovo
Klobučnícka 7 Zobraziť na mape
ID: 1269305   Dátum zverejnenia: 4.6.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: Black a White, a. s.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke