Online / digital marketing asistent

BL, s. r. o.

Miesto práce
Jánoškova 1545, okres Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie a riadenie individuálnych marketingových kampaní prezentujúcich jednotlivé projekty našej spoločnosti + systematické budovanie firemnej značky.

Komunikácia s klientmi, investormi a fanúšikmi spoločnosti cez sociálne médiá. Pravidelný a ad-hoc reporting a analýza dát.

Spolupráca pri tvorbe infografík, fotiek a videí a ich postprodukcia.

Práca je vhodná na plný, ale spočiatku aj na polovičný úväzok. V prípade polovičného úväzku je nutná perspektíva budúceho plného úväzku. Možnosť veľmi flexibilnej pracovnej doby a tiež práce z domu (napr. mamičky s deťmi, aj študenti SŠ alebo VŠ). Možnosť TPP alebo živnosť. Miesto výkonu práce v rámci územia SR alebo ČR.

Vybraný uchádzač prejde na úvod zdarma zaškolením a následne ďalším mentorovaním v profesionálnej online marketingovej agentúre s medzinárodnými skúsenosťami.

Ponúkame férový prístup, vynikajúci kolektív a pekné pracovné prostredie. Dobré platové podmienky s možnosťou bonusov podľa výkonu. Kompletné HW a SW vybavenie, školenia a všemožná podpora vo vzdelávaní. Možnosť veľmi flexibilného pracovného času a tiež práce z domu.

1. Pošlite nám CV s fotografiou. Motivačné listy neposielajte. V rámci CV nám pošlite popis vašich skúseností s FB, YT, webom alebo všeobecne s prácou v online prostredí. Ak ste vytvorili nejaké weby alebo kampane, pošlite nám na ne odkaz.

2. Po vyhodnotení CV oslovíme vybraných uchádzačov, s ktorými urobíme najprv telefonický pohovor a potom prídu na rad osobné pohovory. Každého uchádzača, ktorý nepostúpi do ďalšieho kola vyrozumieme .

3. Predpokladaný dátum uzavretia výberového konania – do odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing a IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Google Analytics - Základy
WordPress - Základy

Vodičský preukaz

B

Čestnosť a osobná integrita sú nevyhnutné. Zodpovednosť, kreativita, pracovitosť, optimizmus. Schopnosť pracovať v tímoch.

Skúsenosť so sociálnymi médiami a digitálnym marketingom (ideálne Facebook, YouTube, Mailchimp, Google Adwords, LinkedIn). Skúsenosti s tvorením obsahu pre sociálne siete založené na najnovších marketinových trendoch. Vzťah ku estetike a grafike. Vítaná je skúsenosť s fotografiou, videom a ich postprodukciou.

Ak si pracoval s týmito nástrojmi, máš vysokú šancu: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Wordpress, Google Drive, Gmail, Kalendár, Analytics, Facebook Power Editor, Mailchimp.

Sme zameraní na kreatívne a efektívne zhodnocovanie nehnuteľností.

Viac informácií o nás nájdete na www.buknalaurincik.sk alebo
na našom Facebooku https://www.facebook.com/Buknalaurincik/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3042268  Dátum zverejnenia: 8.5.2017