Rozvoz jedla/kuriér

BK rest, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac, + prémie/atraktívny spôsob odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doručovanie jedla zákazníkom.

Ponukany plat 500 eur/mesiac v čistom - nastupny plat. Po 3-6 mesiacoch platovy rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ponúkaná práca: ROZVOZ-KURIÉR JEDLA v Bratislave.
Pracovné pozície pre stabilnú, dynamickú a rozrastajúcu sa spoločnosť.
Ponúkame zázemie, profesijný rast, školenia, kurzy. Práca vhodná aj pre absolventa.
Prax nie je podmienkou, avšak nevyhnutná je šikovnosť, chuť do práce a snaha učiť sa.
Napíš nám a staň sa súčasťou tímu :)
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- kladný vzťah k povolaniu
- všeobecný gastronomický rozhlad, chuť do práce
- zodpovednosť, ústretovosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- zdravotný preukaz

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Spoločnosť pôsobiaca v gastronómii od roku 2012. Toho času pravádzkuje cocktail bar v centre Bratislavy a dve pizzérie v Bratislave. Pošli nám životopis a staň sa členom tímu silnej rozvijajúcej sa spoločnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1925895  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac, + prémie/atraktívny spôsob odmeňovania