Pomocný kuchár/ pomocná kuchárka/ pomocná sila do kuchyne

BK rest, s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 10, Bratislava 811 03, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkaná práca pre rôzne prevádzky v Bratislave, reštaurácie.
Pracovné pozície pre stabilnú dynamickú a rozrastajúcu sa spoločnosť. Práca vhodná aj pre absolventa. Prax nie je podmienkou.
Napíš nám a staň sa súčasťou tímu :)
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- kladný vzťah k povolaniu
- všeobecný gastronomický rozhľad, tovaroznalectvo, kvalitný zákaznícky servis
- zodpovednosť, ústretovosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- zdravotný preukaz
Zašli Nám životopis a staň sa súčasťou tímu.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
"Gastronómia ako zážitok"

Ponúkame zázemie, profesijný rast, školenia, kurzy, semináre, zamestnanecké benefity, nastavený program premii na jednotlivé pozície.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkaná práca pre rôzne prevádzky v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť pôsobiaca v gastronómii od roku 2012. Toho času pravádzkuje cocktail bar v centre Bratislavy a dve pizzérie v Bratislave. Pošli nám životopis a staň sa členom tímu silnej rozvijajúcej sa spoločnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1730260  Dátum zverejnenia: 22.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou