Operátor/předák/mistr výroby

BJS Czech, s.r.o.

Místo práce
Central Trade Park D1 1575, 396 01 Humpolec, Kraj Vysočina
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS POZICE
práce ve výrobník úseku lakovací a balící linky.
pozice předák výroby a Mistr výroby řídí a organizuje práci výrobního úseku, zodpovídá za realizaci plánů výroby a kvalitu.

PROFIL KANDIDÁTA
- odpovědnost, spolehlivost
- zkušenosti s vedením týmu
- organizační schopnosti
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- zkušenosti se štíhlou výrobou – výhodou
- práce s PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
- Nabízíme náborový příspěvek pro nové zaměstnance 10 000,- Kč
- Odpovídající nástupní mzdu
- Variabilní složky mzdy:
- Výrobní bonus
- Docházkový bonus
- Prémie

BENEFITY
- příspěvek na ubytování
- stravenky ve výši 90 Kč a 135 Kč
- dovolenou 20 dnů/ po roce 25 dnů‘
- práci v 8 hod nebo 12 hod směnách
- možnost profesního růstu
- zajímavou práci ve stabilní společnosti a v příjemném moderním prostředí

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost BJS Czech s.r.o. je součástí švédské průmyslové skupiny BJS Group AB, jejíž kořeny sahají až do roku 1917, kdy začala psát svou historii ve městě Smålandsstenar v kraji Småland.
Od samého začátku se skupina specializuje hlavně na výrobu interiérového nábytku a v posledních letech potom stále více na segment nábytku lakovaného pigmentovými barvami.

Firma BJS Czech byla zapsána do obchodního rejstříku 12. 5. 2005 a praktickou činnost zahájila počátkem roku 2006. Od té doby se specializujeme velmi úzce na lakování nábytkových dílců a balení nábytku do plochých kartonů a stal se z nás jeden z největších výrobců nábytku v České Republice.
Jsme vybavení vysoce výkonnými stroji, které zajišťují maximální efektivitu výroby a potřebnou kvalitu. Tyto zařízení také přináší vysokou kapacitu pro lakování plošných dílců kombinovanou technologií navalování a stříkání barev na vodní a UV bázi. Tím, že nepracujeme s rozpouštědly šetříme životní prostředí a zlepšujeme tak pracovní podmínky pro zaměstnance.
Naprostou většinu naší produkce exportujeme do celého světa.
ID: 2658940  Dátum zverejnenia: 22.7.2016