Športový poradca - pokladník v Intersport Bratislava

BJP PLUS, s.r.o.

Miesto práce
INTERSPORT Bratislava AUPARK, AVION, CENTRAL, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

INTERSPORT hľadá pre predajne v Bratislave ( AUPARK,AVION, CENTRAL) pokladníkov, športových poradcov, asistentov predaja a brigádnikov. Personál, ktorý by svoj záujem o šport a športový tovar rád využil v profesionálnom poradenstve a starostlivosti o zákazníka.
- Chcete pracovať v predajni ponúkajúcej svetové a
exkluzívne značky?
- Môžete nastúpiť ihneď?
- Ste komunikatívny a vždy dobre naladený?
- Dokážete pracovať flexibilne a samostatne?
- Ste zručný, zvládnete základný servis športových potrieb (lyže, bicykle, korčule)?
- Máte skúsenosti v oblasti predaja a práce s tovarom?
- Máte skúsenosti a prax na pokladni?

zľavy na tovar, firemné akcie

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu:
[email protected]
Do žiadosti uveďte predajňu, v ktorej máte záujem pracovať: AVION AUPARK CENTRAL
Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.

Pri zasielaní Vašich materiálov prosíme o písomný súhlas s ich spracovávaním a zaradením do našej databázy v súlade so Zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- záujem o šport a športový tovar
- chuť ďalej sa učiť a vzdelávať sa
- komunikatívnosť, pozitívny vzťah k ľuďom
- predajné a servisné zručnosti
- zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť
- ochota pracovať na zmeny

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Korporácia INTERSPORT International Corporation (IIC) bola založená v roku 1968 desiatimi európskymi nákupnými organizáciami. Dnes je zastúpená vo viac než 5.000 predajniach v 35 krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1931058  Dátum zverejnenia: 15.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + bonusový systém