Elektromechanik

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
Bizzcom s.r.o., Šľachtiteľská, Bučany
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacminimálne od 1 400 a viac eur btt mesačne, seniornejším kandidátom bude ponúknutá vyššia mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Elektrotechnické a montážne práce na automatizačných a robotických zariadeniach / slaboprúd/
- Zapájanie elektrorozvádzačov podľa príslušnej normy a technickej dokumentácie
- Implementácia zariadení u zákazníka, testovanie a údržba implementovaných strojov a zariadení
- Realizácia servisných zásahov
- Práca na 1 zmenu (víkendy výnimočne)

- Preplácanie nadčasov
- Finančný príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- Firemné akcie / bizzcom raňajky, bizzcom kotlík, vianočný večierok/

Posielajte životopis s Vašimi pracovnými skúsenosťami, úspechmi, nie popisom pracovných činností na danej pozícii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Automatizácia, digitalizácia a inovácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z. z. § 22
- Prax v odbore elektrotechnik podmienkou
- Samostatný a precízny v realizovaní prác

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4810564  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac