Referent nákupu

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné zabezpečenie procesu nákupu
• Komplexné vedenie agendy logistiky a zaobstarávania materiálu
• Výber a manažovanie dodávateľov
• Spracovanie, sledovanie stavu a kontrola objednávok
• Kontrola a analýza nákupných cien a vyjednávanie najvýhodnejších obchodných podmienok s dodávateľmi
• Evidencia a aktualizácia informácií z oblasti nákupu v informačnom systéme
• Vykonávanie administratívnych úkonov v a archivácia príslušných dokumentov
• Riešenie reklamácií týkajúcich sa nákupu
• Zodpovednosť za zrealizované nákupy
• Zodpovednosť za dodržiavanie procesu nakupovania v súlade s platnou legislatívou a smernicami organizácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- požadované skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii
- dobrá orientácia v oblasti elektrotechniky, mechatroniky, pneumatiky
- elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie výhodou
- skúsenosti s INTRASTAT výhodou

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3036868  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou