CAM programátor

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba programov pre CNC frézy v programe Solidcam,
Tvorba návrhov technologických postupov k obrábaniu jednotlivých dielcov,
Vykonáva obrábanie kovových aj nekovových materiálov hlavne na CNC fréze podľa technickej dokumentácie,
Spolupráca na pridelených projektoch,
Zriaďovanie, obsluha a nastavovanie CNC frézy ,
Podľa potreby vykonáva aj ostatné činnosti spojené s obrábaním (frézovanie, sústruženie, rezanie, pílenie, vŕtanie, delenie a spájanie materiálu, a pod.)
Drobné administratívne úkony
Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti
Zodpovednosť za výkon svojej práce tak, aby boli dodržané všetky normy a postupy súvisiace so zabezpečovaním požiadaviek výroby,
Zodpovednosť za dodržiavanie súvisiacich procesov podľa ISO,
Zodpovednosť za pridelené pracovné náradie a pomôcky, ako aj za základnú údržbu zverených prostriedkov,
Zodpovednosť za všetky vykonávané činnosti vyplývajúce z platných vnútorných predpisov a z popisu pracovných činností,
Neustále zvyšovanie svojej odbornej úrovne.

Priestor pre odborný a profesijný rast,
Práca v mladom kolektíve,
Firemné akcie,
Balík zamestnaneckých výhod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax v strojárskej spoločnosti (zákazková a kusová výroba) - podmienka,
Znalosť programu Fanuc a Siemens Sinumeric 840 D,
Znalosť materiálov a nástrojov na obrábanie,
Prax v programovaní CNC,
Schopnosť zvládať prácu pod stresom,
Minimálna znalosť anglického jazyka na úrovni porozumenia písaného textu.

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2744104  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou