Elektrikár Nemecko 16€

Bitt UG (haftungsbeschränkt)

Miesto práce
Vorstadt str. 57/1, 73614 Schorndorf, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
18.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
16€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stavebná elektrikárska činnosť priemyselnych budov
- silnoprúdové rozvody
- tahanie kablov
- inštalácia a vykáblovávanie pre vyrobnu halu v oblasti mesta Stuttgart
- všeobecné elektroinštalačné práce
- praca je na zivnost
- potrebna je nemcina

Ubytovanie je zabezpecene.
Nastupny plat je 16€/hod.
Fakturacia 2 tyzdnova prevodom na ucet.

Radsej nech volaju uchadzaci ktory uz nieco v Nemecku maju za sebou , nie je to pozicia pre uchadzaca ktory je absolventom. Rad poskytnem aj blizsie info telefonicky, poprosil by som skusenych elektrikarov .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Hladam sikovnych elektrikarov kde aspon jeden vie dobre nemecky.Jedna sa o priemyselne istalacie , vyrobna hala v blizkosti Stuttgartu.Pracovne turnusy su 3 - 4 tyzdne + 1 tyzden volno.Fakturacia 2 tyzdnova prevodom na ucet .Ponukana pozicia je pre Zivnostnikov, praca je v oblasti Stuttgart a okolie od 18 oktobra .Ubytovanie je zabezpecene Nastupny plat je 16€/hod.V pripade blizsich informacii telefonicky , nakolko maily kazdy den necitam .V pripadu nutnosti mozna fakturacia aj tyzdenne.

Firma Bitt UG uspesne posobi na nemeckom trhu od roku 2009.
Od jej samotneho vzniku koorperuje s viacerymi Elektro firmami v okoli Stuttgartu.
Samotna firma sa zaobera prevazne elektroinstalacnymi a elektromontaznymi pracami . Hlavne pokrytie je v oblasti miest Stuttgart a Mnichov.Ako hlavna cinnost je v oblastiach
elektroinštalačných prác, od stavebnej elektrikárskej činnosti, kompletných
elektroinštalácii priemyselných hál, inštaláciu optických a metalických, či LAN
sietí až po automatizované logistické systémy a mnoho dalších.
Od svojho vzniku sa venujeme hlavne kompletným silnoprúdovým a
slaboprúdovým elektroinštaláciam na novostavbách.

Adresa spoločnosti

Firma Bitt UG
Vorstadt str. 57/1
73614 Schorndorf
Nemecko
ID: 2763485   Dátum zverejnenia: 12.10.2016