Montážny pracovník

BISO Schrattenecker Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lehotská 642/52, 972 71 Nováky, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž poľnohospodárskych strojov

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracúvané, kopírované,skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou BISO Schrattenecker Slovakia, s. r. o. za účelom evidencie uchádzačov do času, kým sa neuvoľní alebo bude vytvorená pracovná pozícia zodpovedajúca mojim požiadavkám a kvalifikácií, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa poskytnutia súhlasu na spracovanie mojich osobných údajov. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa jeho poskytnutia. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

prax v oblasti montáže strojov
samostatnosť a zodpovednosť pri práci
práca v 2-zmennej prevádzke

Strojárska firma zaoberajúca sa výrobou komponentov určených na obrábanie pôdy a príslušenstva k žacím poľnohospodárskym strojom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1911924  Dátum zverejnenia: 29.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou